وحدات طبية تجاري للبيع في الجيزة, صفحة 3

90 عقارات أخرى
  • 8

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم صيدلية للبيع بجوار الحصري ونادي 6 اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة للبيع استلام قريب ع المحور دايركت

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة متشطبة بالتكيفات بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك الطبيه فى اكبر مول فى حدائق اكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع علي وصلة دهشور ف افضل مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    وحدة طبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 55م حركة بيع ممتازة دخل عالي صافي

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    شارع مجلس الدولة - التحرير, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية في اكبر مول بالشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    وحدة طبية

    ٤٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    V5 - مركز طبي | عائد استثماري 30% | استلام2027

    Naeem Developments logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    وحدة طبية

    ١٦١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي بنية تحتية متكاملة داخل القرية الذكية

    Naeem Developments logo image

4

    ١٬٠٥١ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع على وصلة دهشور مباشرة وعلى الواجهة

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع في قلب 6 أكتوبر بالتراخيص كامله

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٧٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع في قلب 6 أكتوبر بالتراخيص كامله

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٦٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة في قلب الشيخ زايد بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار في صيدلية بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    وحدة طبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه للبيع - القريه الذكيه - 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

لا يوجد

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 60م للبيع بأكبر مول بجوار مول العرب زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لصيدلية للبيع 100م بأفضل موقع بأكتوبر

    Property Hills Star logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ١١٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 96م في قلب نيو زايد بأقل سعر

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦ متر مربع

    ١٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    وحدة طبية

    ٣٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    V5 - مركز طبي | عائد استثماري 30% | استلام2027

    Naeem Developments logo image

2

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 46م بارك يارد سوبر لوكس استلام فورى

    Abrag 2 logo image

    بارك يارد مول, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٤٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه تقسيط الشيخ زايد مول ثرو علي وصله دهشور

    Abrag Real Estate logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    وحدة طبية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفي بين الهرم وترسا على شارع المحولات للبيع

    ترسة, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اعلي هضبة فيو بانوراما صيدلية للبيع

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤١ متر مربع

    ٢٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    وحدة طبية

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات طبية استلام فورى وسداد ع 7 سنوات -رحاب مول

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع