مكاتب مفروشة للبيع في ذا بورتال

26 عقارات أخرى
  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في ذا بورتال فيو رائع جدًا

    Rokn Real Estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع | مفروش بالكامل

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب مفروش باكبر عائد اسثماري في بورتال

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب ومفروش للبيع أو للإيجار في بورتال

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب جاهز عالتشغيل ف بورتال سوديك الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع – البوابة، الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    مساحات مكتبية

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للايجار في البورتال سوديك -٣٣٣ متر

    Remax Westway logo image

1

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع – (M 145 __Portal SODIC)21MILLION

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ذا بورتال سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٤١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مكتب مفروش للبيع مفروش في البورتال سوديك

    Home Select for real estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في ذا بورتال سوديك سعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

1

    ١٤١ متر مربع

    ١٢٤٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بيع في بورتال مفروش بالكامل.

    Rokn Real Estate logo image

1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ذا بورتال – الشيخ زايد

    متصدر

    I-Move logo image

2

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بورتال سوديك 161 متر بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع – (M 145 __Portal SODIC)21MILLION

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع بسوديك زايد متشطب بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بورتال سوديك متشطب بالكامل والتكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

2

    ١٧١ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري داخل مشروع Portal – SODIC

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر مفروش بالكامل جاهز للتشغيل الفوري

    Home Select for real estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري داخل مشروع Portal – SODIC

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع في البورتال - سوديك

    Zayed Homes logo image

3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع- بورتال سوديك -الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب مجهز بالكامل داخل كمبوند بورتال – سوديك

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارتقِ بعملك إلى مستوى جديد مع هذا العرض المميز

    Home Select for real estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر داخل البورتال - مكتب مجهز بالكامل للبيع

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٤١ متر مربع

    ١١٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

2