عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 20

629 عقارات أخرى
  • 10

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 50متر - واجهة رئيسيه متميزة - استلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 35 متر , استثمار قوي , تشغيل واستلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    67 متر, تشطيب كامل, استلام وتشغيل فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع دور ثالث اركاديا مول الكورنيش

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع دور ثالث اركاديا مول الكورنيش

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 14

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة في اركان بالتقسيط استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 410 متر مفروش بالكامل شارع النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 67 متر موقع متميز , واجهه رئيسية,تشطيب كامل

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لعيادة 76م امام اركان بلاز متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٦ متر مربع

    ٢٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 35 متر واجهه رئيسية - جاهز للتشغيل الفوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 47م متشطب دايركت على محور 26يوليو واركان مول

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬١٦٨٬٦٧٠ جنيه

    عيادة 70م متشطبة على محور 26 يوليو واركان بالم

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧ متر مربع

    ٣٠٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 50 متر-جاهز للتشغيل-واجهه رئيسيه

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتشغيل-محل 67 مترفي اميز المواقع بالشيخ زايد

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي جاهز للتشغيل تشطيب كامل

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيجننجز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٤١٬٩٠٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 35 متر جاهز للاستلام والتشغيل الفوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع واجهة مباشرة واستلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    67 متر - تشطيب كامل - واجهه رئيسية مميزة

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    35متر في اميز موقع - تشطيب كامل -استلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع في البورتال - سوديك

    Zayed Homes logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • صن جيت اكستينشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في مول الكارما الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع امام مطار سفنكس الشيخ زايد الجديد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب/عيادة 104م لازوردي زايد

    Al Ofok Investment logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة 38م بأفضل سعر واحسن لوكيشن ف 6اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 74م للبيع امام اركان مول متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة