عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 18

629 عقارات أخرى
  • 5

    محل تجاري

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية محل متاجر للبيع داخل مول في زايد

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مول ذا جيت فيو على ميدان متاجر

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 42م استلام فوري للبيع قرب هايبر بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالكامل بأفضل مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢ متر مربع

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع علي المحور بجوار اركان بلازا

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في موقع مميز جدًا في Park St.

    Flip logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    آخر مكتب متاح للتسليم القريب في205 متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 75م للبيع في موقع مميز داخل حدائق الأهرام

    Remax Style logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز على الإستلام بمقدم 25% تسهيلات في السداد

    Naeem Developments logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٤٣٢٬٤٩٥ جنيه

    Office space 170m - Fully finished with AC’s

    Blu Real Estate Marketing logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري إستلام فوري|خطط سداد| عائد إيجاري الآن

    Naeem Developments logo image

2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم مفروش ع النيل | بسعر لقطه | رخصه سياحيه كاملة

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    2

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم وكافيه مفروش بالكامل علي النيل - رخصه سياحيه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    3

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة مميزة داخل Silver Gate Mall الشيخ زايد

    مول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٧٨٧٬٧٦٢ جنيه

    مكتب بيكسيل لابز | ١٧٠م² | خدمة كاملة

    Homescout logo image

4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • ستاي ان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 1000م تشطيب كامل بالتكيفات تشطيب حديث للبيع

    Guides Real Estate logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع متشطب في أرقى موقع وسعر تنافسي

    Naeem Developments logo image

1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • عيادة - استوديو للبيع في 205 اركان بالم - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    عيادة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادخه للبيع في اركان 2O5 اطلاله علي البستان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    مساحات مكتبية

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ادارية طبية للبيع مرخصة اكسترا بموقع متميز

    Al Beltagy Real Estate logo image

    كوبرى ترسا, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب ف ابراج اركان ع لمحور مباشرة الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 15

    عيادة

    ٧٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة في مول تريفيوم مدينة الشيخ زايد

    تريفيوم زايد, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لمحل 68م استلام فورى بمول الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بجوار مطار سفنكس الدولي قسط 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تجاري مميز67 متر, واجهه رئيسيه - استلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري 35متر, جاهز للاستلام والتشغيل الفوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايدن بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Buildex Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة