عقارات تجاري مفروشة للبيع في الحي الاول

13 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٥٬١٤٢٬٩٤٢ جنيه

    عياده 49م بقلب أكتوبر – مقدم 5% وتقسيط 10سنين

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ١٠٤٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٩٣٩٬٢٠٠ جنيه

    استثمر بعيادة في قلب ٦ أكتوبر بعائد قوي

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في اكتوبر الحي الاول

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل دوبلكس على المحور المركزى والمونريل

    Rokn Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل دوبلكس على المحور المركزى والمونريل

    Rokn Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ويست ليفز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي الاول,ويست ليفز

    1 - 4 غرفة

  • 8

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل 39م للبيع بموقع مميز في 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك يارد مول, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ١٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    بناية كاملة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة استلام فوري مالك اصيل على المحور المركزي

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوماوند ستاي ان ريزدنس اكتوبر 2026

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعي السفر محل 32م بيع على المركزي خطوات للحصري

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 48م² في مول محور بلازا – استثمار مضمون

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع على المحور المركزي – موقع استراتيج

    property hills Elite logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 48م² في مول محور بلازا – استثمار مضمون

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    محل تجاري

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ثمينة - محل تجاري - فاملي مول- مدينة 6أكتوبر

    Mohamed Gaber logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٣٨ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع