عقارات تجاري للبيع في الجيزة

2,975 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٨٬٤٨٧٬٦٣٦ جنيه

    ارخص مكتب197م استلام قريب بسعر مغري في اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٣٤١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للمعاينة في ويست جايت بجوار جامعه ماست

    Property  Hills. logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٧٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    القرية الذكية \مكتب ادارى 644م \ استلام فورى\تقسيط

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    ٦٤٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه في ابراج 2o5 فيو مفتوح بأقل سعر متر

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 قطع ارض في زايد الجديده حوض 17 و 19 موقع مميز .

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    ١٠٬٥٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 65م بأفضل سعر واحسن لوكيشن فى 6 اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي للبيع في الشيخ زايد علي شارع البستان

    D.Signature logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في West Eleven Mall

    D.Signature logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب1% وقسط 100 شهر في مكتب45م على طريق الواحات

    Promax Property Investors logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1% وقسط ع 100 شهر في محل 51م في Kite

    Promax Property Investors logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 6

    محل تجاري

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    محل 54م دور ارضي بموقع مميز ب10% مقدم وقسط 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    خمسة وخمسون خمسة, شارع المستقبل, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٥٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 89م في Z Spot ع الواجهة الرئيسيه وقسط 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    زي سبوت, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 44م متشطبة بالتكييفات بمقدم 880K وقسط 108شهر

    Promax Property Investors logo image

    دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 26م بسعر مميز جدا في Thru تقسيط 7 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 65م مول ويست مارك بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 17

    عيادة

    ٥٬١٩٨٬٥٠٠ جنيه

    عيادة 68م متشطبة بالكامل و تسهيلات تصل الى 108 شهر

    Promax Property Investors logo image

    كابيتال تاورز, الحي التاسع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 42م مول ويست مارك علي محور 26 يوليو

    Vida Solutions logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في أمام نيو جيزة، موقع استراتيجي

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب بجوار المجمع الاسلامي الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 65م متشطبة للبيع في Central Avenue

    Abrag 2 logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    محل تجاري

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون محل سيتي سنتر الشيخ زايد للبيع

    Remax Westway logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى 99م فى كابيتال بيزنيس بارك بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٠ متر مربع

    ٤٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 64م مباشرة على شارع البوليفارد باشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٧٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلات تجارية للبيع تصلح لكل الانشطه

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر مكتب متشطب للبيع موقع مميز

    Master Key logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة