عقارات تجاري للبيع في نمق, صفحة 2

33 عقارات أخرى
  • 11

    محل

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل علي وصلة دهشور ينفع مطعم او كافيه بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار في صيدلية بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 60م للبيع بأكبر مول بجوار مول العرب زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع على وصلة دهشور في موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لمكتب 45م دايركت على واصلة دهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع على وصلة دهشور في موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في الشيخ زايد من اقوي مطور بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع تقسيط 8 سنين في اقوي لوكيشن بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

1