عقارات تجاري للبيع في مدينة 6 أكتوبر

1,384 عقارات أخرى
  • 11

    عيادة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في محور بلازا – المنطقة السياحية

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ١٩٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع أو للإيجار في Centrada Plaza

    متصدر

    Beltone logo image

    سنترادا بلازا, ميدان جهينة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٧٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في مول فال بلازا – موقع مميز في 6 أكتوبر

    متصدر

    Beltone logo image

    فال بلازا مول, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة37م للبيع كون مول دايركت ع محور جمال مقدم1%

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    محور جمال عبد الناصر, الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٨٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل بمقدم1% مول كون ع محور جمال عبد ناصر

    متصدر

    Vida Solutions logo image

لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ١٨٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة
  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 60م 6 اكتوبر-سنترادا مقدم 1%

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    سنترادا مول, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 42م مول ويست مارك علي محور 26 يوليو

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 25% فقط في القرية الذكية

    متصدر

    Naeem Developments logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع V5 بالقرية الذكية مساحات تبدأ من 70 مترا

    متصدر

    Naeem Developments logo image

2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مميز 210م² | استلام خلال سنة ومقدم 10%

    متصدر

    Naeem Developments logo image

1

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كور او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل تجاري دور ارضي مباشر ع المحور الشيخ زايد

    متصدر

    Abrag Real Estate logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب / عيادة مميزة للبيع في بالاديوم مول

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٣٬٨٤٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في صيدلية ع المحور المركزي مباشرة بمقدم 15%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك الطبية في أميز مناطق حدائق أكتوبر

    متصدر

    New Build Developments logo image

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع - القرية الذكية - مجهز بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • ليفتي فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 16

    وحدة طبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات طبية - استلام فوري - رحاب مول

    متصدر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 500م متشطب بالتكيفات على محور 26 يوليو

    متصدر

    Guides Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبب إداري - رحاب مول - استلام فوري - على 7 سنوات

    متصدر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مصنع

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع - 455M - للبيع- مجمع بولاريس الصناعي 6 أكتوبر

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٤٦٬٩١٣٬٠٧٣ جنيه

    مطعم أو محل للبيع بموقع متميز في Palmet

    Iskan West logo image

    بالميت, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 216 م للبيع في Palmet بموقع مميز جدا

    Iskan West logo image

    بالميت, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل ارضي34م بمقدم289الف علي محور البوليفار

    New Arkan Properties logo image

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل31م بمقدم775الف استلام8شهور ف6اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣١ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك الآن في ارقي واميز موقع بالقريه الذكيه

    Naeem Developments logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري من المطور مباشر في القريةالذكية

    Naeem Developments logo image

2

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…