عقارات تجاري للبيع في سبيس مول جيتس, صفحة 4

85 عقارات أخرى
  • 11

    عيادة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده42م عالوجهه للبيع استلام فورى متشطبه عالمحور.

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ٢٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع دايركت على محور 26 يوليو بأقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥ متر مربع

    ٤٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع بمنطقة حيوية جدا

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات في ارقى مول ف زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع ف الشيخ زايد ع الطريق الرائسي

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري107م بفيو مفتوح موقع استثماري قوي بالقسط

    property hills Elite logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح محل باقوى لوكيشن + عائد استثماري قوي

    Property Hills... logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بفيو مفتوح برايم لوكيشن امام هايبر

    property hills Elite logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 100 متر للبيع في مول سبيس على المحور

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع