عقارات تجاري للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 2

49 عقارات أخرى
  • 11

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بمساحة ٨٤ متر للبيع مباشرة علي الاهرامات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون ويست, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم مميز مطعم فى ديجويا بلازا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري فاخر 3 أدوار للبيع في VYE نيو زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٨١٬٦٩٩ جنيه

    مكتب استثماري في نيو زايد تقسيط 15 سنة

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٢ متر مربع

    ٢٦٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة ف الشيخ زايد الجديد ف دجويا باعلي عاد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    محل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك مميز امام مطار سفنكس بالتقسيط علي 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٣٢ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في Meditown – نيو جيزة

    RE/MAX Everest logo image

    ميدتاون ويست, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٦٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مبنى إداري كامل – أول طرح من سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في نيو زايد للبيع بأول سعر للمتر

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٦٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري صغير للبيع في نيو زايد بأول سعر للمتر

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    محل تجاري

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تجاري للبيع ف الشيخ زايد الجديدة اعلي عاد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤١ متر مربع

    ١٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الصيدلية الوحيدة علي طريق مصر اسكندرية الصحراوي

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري للبيع في بيفرلي هيلز زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر صيدلية في قلب الشيخ زايد أمام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى او عيادةبموقع مميز بالمركز التجارى

    Roots Development logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٩ متر مربع

    ٢٢٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٦٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة ف الشيخ زايد الجديد ف دجويا باعلي عاد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل78م تجاري استلام فوري في الكارما 4 بجوار الربوة

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالكامل بأفضل مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    معرض

    ٨٥٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    معرض عربيات بمساحة 375م + 265م بأفضل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧ متر مربع

    ١٢٬١٩٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالكامل بأفضل مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢ متر مربع

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع امام مطار سفنكس الشيخ زايد الجديد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة ف الشيخ زايد الجديد ف دجويا باعلي عاد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أصغر مكتب للبيع مباشرة على محور 26 يوليو

    Beltone logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٩٢٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع | إطلالة بلازا مميزة

    Beltone logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٩٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

1