عقارات تجاري للبيع في كابيتال بيزنس بارك, صفحة 2

47 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز فى كابيتال بزنس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بفيو مميز في كابيتال بيزنيس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٤ متر مربع

    ٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مفروش بالتكييفات للبيع بارك ستريت مول

    Driven Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فورى متشطب فى كابيتال بجانب أركان وبارك ستريت

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 99 م للبيع في كابيتال بيزنس بارك من درة

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بفيو مميز في كابيتال بيزنيس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة اسنان بعاقد شهري في كابيتل بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مكتب بموقع مميز فى كابيتال بزنس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 50 م متشطب علي المحور مباشر بالتقسيط

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 78م فيو على البلازا مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز فى كابيتال بزنس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في قلب الشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادات طبيعه 50م للبيع ف موقع ممياز

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك محل كبير مميز ع الواجهه بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك كبير لقطة 81م ع محور بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر امتلك محل كبير 33م ع الواجهه بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1