عيادات تجاري للبيع في كابيتال بيزنس بارك

12 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في اركان الشيخ زايد على المحور دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في مول توين تاورز على المحور 63 متر

    Rokn Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة بالكامل ب اقل سعر بالشيخ زايد

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة اسنان بعاقد شهري في كابيتل بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في قلب الشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع