عقارات تجاري للبيع في 205 اركان بالم, صفحة 3

280 عقارات أخرى
  • 13

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب121 متر للبيع استلام فوري بجانب اركان بلازا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 142 متر استلام فوري بجانب اركان بلازا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع فيو المحور ذا انجل اركان بالم205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مول بجوار اركان بلازا الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في قلب زايد في اركان فرصه استثماريه قويه

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في nexus clinic at 205 علي المحور مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ترخيص طبي بإطلالة مميزة وقريب من كل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٢٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بموقع مميز يصلح لجميع الأنشطة

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في مول اركان متشبطة وتقسيط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكيفات بواجهه علي محور 26 يوليو

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل اوبن فيو بمساحه 85م² في THE ANGLE ,205

    Evergreen Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في أمام نيو جيزة، موقع استراتيجي

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه بالتكيفات للبيع في مول 2O5 شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    معرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض سيارات على شارع البستان بجوار مول اركان بلازا

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات فى 205 بجانب أركان وجاليريا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب فاخر 142م بمقدم 3 مليون في قلب زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    مطعم

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بـ 2O5 بأقل مقدم 145م وموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بمساحة 90 مترًا مربعًا في أركان 205،

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في أركان، مساحتها 70 مترًا مربعًا،

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل للبيع في أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 99م في اركان 205 الشيخ زايد للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في أركان بالم مساحه مميزة بسعر رائع

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١١٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري فاخر على محور 26 يوليو -اركان 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع