EGP26,500,000
3 Bedrooms
3 Bathrooms
204 sqm / 2,196 sqft
VILLA FOR SALE IN BELLE VIE, NEW ZAYED CITYEMAAR MISR - Belle Vie
فيلا مستقلة
- المرحلة: Valley Villas
- النوع: Grace B M
- المساحة المبنية (BUA): 204 م²
- مساحة الأرض: 308 م²
- 3 غرف نوم
- تشطيب كامل
خطة السداد:
- الدفعة الأولى (مقدم): 26,500,000 جنيه مصري
- المتبقي: 1,500,000 جنيه مصري
- السعر الإجمالي: 28,000,000 جنيه مصري
رسوم إضافية:
- رسوم نقل الملكية: 61,000 جنيه مصري
اكسايت هوم شركة متخصصة في التسويق العقاري، بنقدّم أفضل الفرص السكنية والاستثمارية في أهم المواقع داخل مصر، مع اختيار دقيق للمشروعات وخطط سداد مرنة تناسب مختلف العملاء.
إحنا بنوصلك لأفضل اختيار…
مش بس بنبيع وحدة، إحنا بنختارلك موقع مميز واستثمار مضمون في أقوى المشروعات، مع دعم كامل لحد الاستلام
Standalone 204m prime location Belle vie
فيلا مستقلة
- المرحلة: Valley Villas
- النوع: Grace B M
- المساحة المبنية (BUA): 204 م²
- مساحة الأرض: 308 م²
- 3 غرف نوم
- تشطيب كامل
خطة السداد:
- الدفعة الأولى (مقدم): 26,500,000 جنيه مصري
- المتبقي: 1,500,000 جنيه مصري
- السعر الإجمالي: 28,000,000 جنيه مصري
رسوم إضافية:
- رسوم نقل الملكية: 61,000 جنيه مصري
إحنا بنوصلك لأفضل اختيار…
Property details
Property Type
Villa
Property Size
2,196 sqft / 204 sqm
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Available from
18 May 2026

Price Insights
This property costs 35% more than the average price of 3 bedroom in Giza
Average Sale Price is 19,694,233 EGP
This property is 9% smaller than the average size of 3 bedroom in Giza
Average size is 224 sqm
The data displayed is based on average prices and sizes of all listings that were live on Property Finder in Giza
Provided by

Bassel Ashraf
The X Site For Real Estate
See agency properties (97)Regulatory information
Regulatory information
Reference
V64E4FJK7GHRXGWC7VGPEFSKZC
Listed
1 hour ago
Payment method
Cash