EGP45,500,000
5 Bedrooms + Maid
5 Bathrooms
341 sqm / 3,670 sqft
VILLA FOR SALE IN CELIA, NEW CAPITAL COMPOUNDSفرصـة مميزة في سيليا – CELIA
فيلا 450م بنصية (Corner) بإطلالة مباشرة على وايد جاردن
تقسيم الفيلا مساحة 495م:-
• (5 غرف نوم – 5 حمامات، منهم 4 غرف نوم (2 ماستر بحمام) – غرفة مربية بحمام خاص – غرفة في الروف)
• ريسبشن واسع – مطبخ – تراسات متعددة
• نموذج B – مجموعة V2
• طوب أحمر (Core & Shell)
مميزات الوحدة :-
• فيو مباشر على وايد جاردن
• إتـجـاه بحري يوفر تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية
• موقع نصية (Corner) مميز جدًا
• حرية كاملة في التشطيب والتصميم
• داخل مجتمع راقي متكامل الخدمات
• مساحات خضراء واسعة وخصوصية عالية
• استلام فوري
التفاصيل المالية :-
• إجمالي العقد: 44,000,000 جنيه
• المدفوع: 15,000,000 جنيه
• الباقي: 29,000,000 جنيه
• المطلوب: 16,500,000 جنيه
كود العقار: 44781
استلام فوري فيلا كورنر 450متر سيليا فيو وايد جاردن
فيلا 450م بنصية (Corner) بإطلالة مباشرة على وايد جاردن
تقسيم الفيلا مساحة 495م:-
• ريسبشن واسع – مطبخ – تراسات متعددة
• نموذج B – مجموعة V2
• طوب أحمر (Core & Shell)
مميزات الوحدة :-
• فيو مباشر على وايد جاردن
• إتـجـاه بحري يوفر تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية
• موقع نصية (Corner) مميز جدًا
• حرية كاملة في التشطيب والتصميم
• داخل مجتمع راقي متكامل الخدمات
• مساحات خضراء واسعة وخصوصية عالية
• استلام فوري
التفاصيل المالية :-
• إجمالي العقد: 44,000,000 جنيه
• المدفوع: 15,000,000 جنيه
• الباقي: 29,000,000 جنيه
• المطلوب: 16,500,000 جنيه
كود العقار: 44781
Property details
Property Type
Villa
Property Size
3,670 sqft / 341 sqm
Bedrooms
5 + Maid
Bathrooms
5
Available from
19 May 2026

Price Insights
This property costs 74% more than the average price of 5 bedroom in Cairo
Average Sale Price is 26,108,703 EGP
This property is 13% bigger than the average size of 5 bedroom in Cairo
Average size is 303 sqm
The data displayed is based on average prices and sizes of all listings that were live on Property Finder in Cairo
Provided by
مروان العصامي
العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري
See agency properties (277)Regulatory information
Regulatory information
Reference
F6JJ8WECBDCJ6ND6PA4Y9RTND0
Listed
1 hour ago
Payment method
Installments
Down payment
16,500,000 EGP