EGP15,000,000
3 Bedrooms
3 Bathrooms
266 sqm / 2,863 sqft
VILLA FOR SALE IN MADINATYمتلك ڤيلا توين هاوس E3 بأقل مقدم في السوق
مجموعة 25
مساحة الأرض: 349 متر
مساحة المباني: 266 متر
التقسيم الداخلي للفيلا:
الدور الأرضي:
ريسبيشن 3 قطع – مطبخ – حمام ضيوف – تراس – حديقة خاصة
الدور الأول:
3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بحمام خاص – حمام يخدم الغرف – غرفة معيشة – تراس
التفاصيل المالية:
إجمالي التعاقد: 21,750,000 جنيه
المدفوعات الحالية: حوالي 5 مليون
تقسيط مريح حتى 12 سنة
تنازل مجاني وفوري بالشركة
أوفر 10 مليون
إجمالي المطلوب النهائي: 15 مليون فقط
للاستفسار والمعاينة:
01030153083
0106080533
Maville للتسويق العقاري
الكرافت زون – بلوك 3 – مكتب 64
فيلا للبيع في مدينتي نموزج E3 بدون تشطيب مجموعه 25
مجموعة 25
مساحة الأرض: 349 متر
مساحة المباني: 266 متر
التقسيم الداخلي للفيلا:
الدور الأرضي:
ريسبيشن 3 قطع – مطبخ – حمام ضيوف – تراس – حديقة خاصة
التفاصيل المالية:
إجمالي التعاقد: 21,750,000 جنيه
المدفوعات الحالية: حوالي 5 مليون
تقسيط مريح حتى 12 سنة
تنازل مجاني وفوري بالشركة
أوفر 10 مليون
إجمالي المطلوب النهائي: 15 مليون فقط
للاستفسار والمعاينة:
01030153083
0106080533
Maville للتسويق العقاري
الكرافت زون – بلوك 3 – مكتب 64
Property details
Property Type
Villa
Property Size
2,863 sqft / 266 sqm
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Available from
18 May 2026
Amenities
Balcony
Private Garden
Security
Location

Price Insights
This property costs 40% less than the average price of 3 bedroom in Cairo
Average Sale Price is 24,872,727 EGP
This property is the same size as the average size of 3 bedroom in Cairo
Average size is 266 sqm
The data displayed is based on average prices and sizes of all listings that were live on Property Finder in Cairo
Provided by
Harron MaVille
MA Ville
See agency properties (140)Regulatory information
Regulatory information
Reference
ZVFHYNGR1YVPM8K574MWA9S8X4
Listed
1 hour ago
Payment method
Cash