Apartments for sale in Al Mansoura

149 properties
  • 9

    Apartment

    4,445,000 EGP

    شقة ١٧٥ م كمبوند عوض الله الجديد تقسيط ٤ سنين

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    25,400 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,220,000 EGP

    Semi-finished apartment for sale in Al Ashgar neig

    Magzar Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    230 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    4,947,000 EGP

    Super deluxe apartment for sale on AlTuraa Main St

    Al Kholafaa El Rashedeen ( Al Teraa ) St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    194 sqm

    25,500 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Super deluxe apartment for sale in Al-Gamal Street

    Al Gala'a Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    140 sqm

    23,571 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,600,000 EGP

    Apartment under construction for sale - Abu ElLeil

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    17,931 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,530,000 EGP

    Apartment for sale in Ali El Gamal st, Mansoura

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,750,000 EGP

    Premium Finishing appartment for sale

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    150 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السةيس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    220 sqm

    27,272 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,355,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع قناة السويس الرئيسي

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    118 sqm

    53,855 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بعبد السلام عارف

    Abdel Salam Aref Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    205 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,560,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع على فاصل حي الجامعة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    190 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم ابن زيد

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    8,050,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بشارع الجمهورية الرئيسي

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    3

    230 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,310,000 EGP

    شقة نصف تشطيب بكمباوند العلا سيتي بالمنصورة المساح

    Abdel Salam Aref Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    3

    177 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    150 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 29

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم خطاب بالمنصورة

    Taqseem Al khatab, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    190 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة التراسوبر لوكس للبيع بالعفش بتقسيم احمد ماهر

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    175 sqm

    25,714 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجيش بالمنصورة

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,850,000 EGP

    شقة 175 متر للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    8,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بحي الجامعة الرئيسي بالمنصورة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    200 sqm

    40,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,440,000 EGP

    - شقة للبيع بالمنصورة ش أحمد ماهر رئيسي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    240 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,335,000 EGP

    شقه للبيع بالمنصوره - ساميه الجمل ( رئيسي واجهه )

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الترعة الرئيسي بالمنصورة

4

    2

    200 sqm

    27,500 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    3,910,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم احمد ماهر

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    170 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    4,375,000 EGP

    :شقة سوبر لوكس للبيع بنقسيم خطاب بالمنصورة

    Taqseem Al khatab, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    175 sqm

    25,000 EGP/sqm