Properties For Sale in Madinat El Obour Under 5 Millions EGP, page 4

464 properties
  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    بين الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة لقطة للبيع في الحي التاسع العبور

    Pylon investment logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own Your Dream Home 110sqm

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 125 متر استلام فوري بكمبوند جردينيا

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,400 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه 175 متر بكمبوند جردينيا استلام فوري لقطهه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 متر بكمبوند جردينيا فيو كمبوند راقى جدا

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقه بحري 135متر جردينيا لقطه بموقع مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    135 sqm

    21,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    Own Your Dream Home in Gardenia 2 – 125m

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,068,000 EGP

    شقه 110 متر بكمبوند جزيل موقع مميز بحري اوبن فيو

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    18,800 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,633,400 EGP

    شقه 140 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    140 sqm

    18,810 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,367,683 EGP

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري غربي

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,011 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقه 135 متر بكمبوند جردينيا بسعر منافس وموقع مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    135 sqm

    21,111 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 متر بجردينيا تاون بحري كمبوند راقي

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه للبيع مدينه العبور تقسيط استلام فوري

    Family Home Real Estate logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    120 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,600,000 EGP

    125 sqm apartment for sale at a competitive price

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    20,800 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,599,550 EGP

    شقه بكمبوند ميريسا 117 متر فيو بحري دور تالت

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    117 sqm

    22,218 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,750,000 EGP

    Apartment for Sale in Gardenia 2 Compound 135m

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    135 sqm

    20,370 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه لقطه 141 متر داخل كمبوند اركيديا البطل

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    26,595 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    110 sqm apartment at an unbelievable price

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,323,000 EGP

    Ground floor apartment with garden

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    4

    153 sqm

    21,718 EGP/sqm

  • 9

    Duplex

    4,200,000 EGP

    Duplex 205 sqm (Ground Floor + First Floor)

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    205 sqm

    20,487 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقتك في قلب العبور الجديده علي ٧ سنين بكمبوند شيك

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    133 sqm

    19,548 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    4,400,000 EGP

    فرصة مميزة لامتلاك شقة 168م داخل كمبوند مبني

    The Icon Real Estate logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    26,190 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    4,400,000 EGP

    عاين وحدتك الآن | شقة 168م بمدينة العبور

    The Icon Real Estate logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    26,190 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,400,000 EGP

    عاين وحدتك الآن | شقة 168م بمدينة العبور مبنيه

    The Icon Real Estate logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    26,190 EGP/sqm