Properties For Sale in Faisal Under 1.5 Millions EGP, page 2

48 properties
  • 21

    Apartment

    1,370,000 EGP

    شقة ناصية ع شارع 30 متر كاملة المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    174 sqm

    7,873 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    850,000 EGP

    شقة 150م للبيع مطبعة فيصل طوب احمر اقساط

    Hk Realestate logo image

    Al Matbaa St., Al Matbaa, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    5,666 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقتك تمويل عقاري وتقسيط في كمبوند ال خليفة بالهرم

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    215 sqm

    6,511 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,370,000 EGP

    اسكن الان ف كمبوند بالهرم وقسط علي 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    202 sqm

    6,782 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    1,070,000 EGP

    شقتك بتمويل العقاري والاستلام فورا وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    5,783 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    1,350,000 EGP

    دوبلكس في كمبوند ال خليفة في الهرم وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    900,000 sqm

    1 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,100,000 EGP

    شقة 195م بمقدم 800 الف سوبر لوكس والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    195 sqm

    5,641 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,100,000 EGP

    لمحبي الخصوصية شقة داخل كمبوند بالهرم وقسط ع 25سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    183 sqm

    6,010 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة سوبر إكسترا لوكس على المريوطية فيصل للبيع

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    125 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,100,000 EGP

    شقة تمويل عقاري بكمبوند بالهرم والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    174 sqm

    6,321 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,500,000 EGP

    Apartment for Sale in Al Remaya City

    Abrag 2 logo image

    Al Remaia Square / Aswan - Giza Rd, Akher Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    123 sqm

    12,195 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة اكسترا بموقع خدمي متميز بالمطبعه

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Matbaa St., Al Matbaa, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    1,150,000 EGP

    استلم الان وقسط ع 25 سنة مع كمبوند ال خليفة بالهرم

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    215 sqm

    5,348 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة علي شارع عمرو بن العاص بالمطبعة فيصل للبيع

    Al Matbaa, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقه لقطه صافي 165م للبيع اللبيني هرم خلف ولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    90 sqm

    12,777 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,350,000 EGP

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    12,272 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    12,272 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة للبيع | شارع الملكة الرئيسي – فيصل |موقع حيوي

    DAR AL AQAR logo image

    Queen Nazli St., Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | فيصل – العشرين | لوكس – مسجلة

    DAR AL AQAR logo image

    Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | شارع التيسير – آخر فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    Al Taiseer St., Akher Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    150 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز بي المريوطيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Magid Hammad St., Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    11,666 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه للبيع بموقع مميز الملكه فيصل متشطبه سوبر لوكس

    جراند هاوس logo image

    Awel Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,200,000 EGP

    Apartment in Al-Arbaeen Street, Kaabish, Faisal

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    Al Arbaeen St., Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    170 sqm

    7,058 EGP/sqm

1