Properties For Sale in Badr City Under 950k EGP, page 2

63 properties
  • 7

    Apartment

    720,000 EGP

    شقه مميزه للبيع بحدائق العاصمه فيو مفتوح

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    930,000 EGP

    شقة للبيع بحي النرجس خالصة اقساط

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,333 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    900,000 EGP

    شقه للبيع بزهره العاصمه 126 م بمدينه بدر منطقه 3

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    126 sqm

    7,142 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    900,000 EGP

    شقة 123م في زهرة العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    123 sqm

    7,317 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    780,000 EGP

    شقه للبيع في القرنفل دور أرضي

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    900,000 EGP

    شقه للبيع في القرنفل اسكان اجتماعي

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق العاصمه قدام كل الخدمات

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    900,000 EGP

    شقه للبيع في القرنفل اول بلكونه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في الياسمين خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    690,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات دور تالت

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    690,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    895,000 EGP

    شقه للبيع تشطيب سوبرلوكس غرفتين وصاله ومطبخ وحمام

    Badr City, Cairo

    2

    1

    80 sqm

    11,187 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    820,000 EGP

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    895,000 EGP

    شقه للبيع سوبر لوكس حي ثالث بجوار جميع الخدمات

    Badr City, Cairo

    2

    1

    63 sqm

    14,206 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    680,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,555 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع في الياسمين دور تاني خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    13,571 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في الياسمين اول بلكونه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm