Properties For Sale in Al Haram Under 2 Millions EGP

93 properties
  • 28

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه بين شارعي ترسا والهرم محطة سهل حمزة للبيع

    Tersa, El Haram, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة 170م الترا سوبر لوكس دور 12 بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    14,090 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 170م الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه بخامس نمرة من المريوطيه فيصل الرئيسي للبيع

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    130 sqm

    9,615 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة هاي سوبر لوكس تقسيط

    Ghoneim Real Estate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    140 sqm

    9,642 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة للبيع قريبة للرئيسي

    Ghoneim Real Estate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    10,384 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    1,050,000 EGP

    شقة بجوار التوحيد بالقرب من دائري المريوطية فيصل

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    9,545 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة ألترا لوكس بالقرب من الشيشيني بالمريوطيه للبيع

    Al Shesheini St., Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    9,600 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقة سوبر لوكس بين الهرم وفيصل شارع العريش للبيع

    Al Arish St., El Arish, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    1

    150 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقة 150م الترا سوبر لوكس اول بلكونه بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 9

    Duplex

    1,900,000 EGP

    دوبلكس 185م دور 4 و5 سلم قريب من الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    10,270 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 180م كاملة المرافق خالصة مصالحة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,181 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع الترا مودرن على شارع المجزر الرئيسى

    Golden house logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    11,470 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة للبيع اكسترا بموقع متميز بالمريوطية فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Agiad Mecca St., Monshaat Al Bakari, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    150 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقة 140م ترا شارع الهرم بأول شارع المستشفى للبيع

    El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    140 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,500,000 EGP

    إكسترا سوبر لوكس علي شارع الملك فيصل الرئيسي للبيع

    Sahl Hamza St., El Arish, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    10,344 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,600,000 EGP

    نقدا أو بالتقسيط شقه 180م طوب أحمر على اللبيني هرم

    El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    8,888 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقه سوبر لوكس 145م علي شارع الثلاثيني للبيع

    Al Thalatheni, El Talbia, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    145 sqm

    10,689 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة 150 متر دور سادس الترا سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    10,833 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    10,909 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة 150م دور خامس ثالث نمره من المر يوطيه هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    150 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة 165م دور 7 سوبر لوكس بسعر تحفه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,393 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,250,000 EGP

    Apartment for Sale Prime Location in Mariouteya

    Hk Realestate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    99 sqm

    12,626 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة 165م الترا سوبر لوكس اول بلكونة كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    11,818 EGP/sqm