Properties For Sale in Al Alamein Under 2 Millions EGP, page 22

586 properties
  • 10

    Chalet

    1,150,000 EGP

    امتلك شاليهك الآن في بورتو جولف بأفضل سعر كاش

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    38,333 EGP/sqm

  • 17

    Chalet

    1,155,000 EGP

    شاليه 30 متر في بورتو جولف بسعر كاش 1,155,000 جنيه

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    38,500 EGP/sqm

  • 12

    Chalet

    1,500,000 EGP

    شاليه للبيع كاش ببورتو جولف مارينا الساحل الشمالي

    Touring for Marketing logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    2

    1

    60 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 13

    Chalet

    1,823,000 EGP

    امتلك ستوديو مميز في Horizon 221 بأفضل سعر استثمار

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    60,766 EGP/sqm

  • 10

    Chalet

    1,170,000 EGP

    بسعر مليون 170 - Studio - جولف بورتو مارينا

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    39,000 EGP/sqm

  • 13

    Chalet

    1,671,000 EGP

    شاليه 60م في بورتو جولف بخصم 50% كاش

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    2

    1

    60 sqm

    27,850 EGP/sqm

  • 12

    Chalet

    1,500,000 EGP

    شاليه للبيع كاش ببورتو جولف مارينا خصم 50 %

    Touring for Marketing logo image

    Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    2

    1

    60 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 8

    Chalet

    1,620,000 EGP

    شاليه للبيع (سولي كوست) 45 م

    RE/MAX Avalon logo image

    Al Alamein, North Coast

    1

    1

    45 sqm

    36,000 EGP/sqm

  • 11

    Chalet

    1,933,000 EGP

    استوديو للبيع في بورتو جولف مارينا

    AQAR One For Realestate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    64,433 EGP/sqm

  • 12

    Chalet

    1,500,000 EGP

    شاليه للبيع كاش ببورتو جولف مارينا الساحل الشمالي

    Touring for Marketing logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    2

    1

    60 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 13

    Chalet

    1,600,000 EGP

    في بورتو جولف العلمين هتلاقي أسلوب حياة كامل

    AQAR One For Realestate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    53,333 EGP/sqm

  • 13

    Chalet

    1,802,000 EGP

    استثمار مضمون ومصيف مثالي في قلب Porto Golf Marina

    AQAR One For Realestate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    1

    1

    30 sqm

    60,066 EGP/sqm

  • 11

    Chalet

    1,475,000 EGP

    ستوديو 30م بجاردن خاص بخصم كاش مميز

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    45 sqm

    32,777 EGP/sqm

  • 12

    Chalet

    1,500,000 EGP

    شاليه للبيع كاش ببورتو جولف مارينا الساحل الشمالي

    Touring for Marketing logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    2

    1

    60 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 17

    Chalet

    1,802,000 EGP

    مميز في بورتو جولف مارينا

    AQAR One For Realestate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    1

    1

    30 sqm

    60,066 EGP/sqm

  • 13

    Chalet

    1,222,000 EGP

    ستوديو 30 متر للبيع كاش بـ 1,222,000ج Porto Golf

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    40,733 EGP/sqm

  • 11

    Chalet

    1,189,650 EGP

    Studio 30م² – 8th floor – GOLF MARINA KILO 107

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    39,655 EGP/sqm

  • 9

    Chalet

    1,092,000 EGP

    جولف مارينا – Studio - كاش - بسعر لقطة

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    36,400 EGP/sqm

  • 15

    Chalet

    1,144,000 EGP

    امتلك شاليهك بسعر 1,144,000ج كاش فى بورتو جولف

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    38,133 EGP/sqm

  • 10

    Chalet

    1,155,000 EGP

    studio for sale - cash - Only 1.155.000 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    New Alamein City, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    38,500 EGP/sqm

  • 15

    Chalet

    1,092,000 EGP

    شاليه للبيع في بورتو جولف بـ1,092,000 جنيه كاش

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    36,400 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,453,056 EGP

    Apartment for sale, 96 m², New Alamein

    Coldwell Banker Platinum logo image

    Latin District, New Alamein City, Al Alamein, North Coast

    1

    1

    96 sqm

    15,136 EGP/sqm

  • 12

    Chalet

    1,400,000 EGP

    شاليه 60م بمليون – فرصة ذهبية في جولف بورتو مارينا

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    2

    1

    60 sqm

    23,333 EGP/sqm

  • 10

    Chalet

    1,200,000 EGP

    New Offer 30m Studio - cash only million 200 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    40,000 EGP/sqm

  • 11

    Chalet

    1,077,000 EGP

    ستوديو ريفر سايد كاش – فرصة استثمارية ذهبية

    Horizen For Real Estate logo image

    Golf Porto Marina, Al Alamein, North Coast

    studio

    1

    30 sqm

    35,900 EGP/sqm