Large Apartments For Sale in Badr City, page 15

359 properties
  • 17

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بمدينة بدر أمام النادي

    Badr City, Cairo

    3

    2

    600 sqm

    2,916 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه متشطبه للبيع بالحي المتميز مدينه بدر القاهره

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    140 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقه للبيع رسيبنش كبير امام محطه LRT دقيقتين للشروق

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    7,297 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه لقطه للبيع بمدينه بالحي الثالث مجاوره اولي.

    Badr City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    9,259 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقه للبيع بالحي المتميز مدينه بدر مساحة 150م

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,050,000 EGP

    شقق للبيع دبل فيس بالقرب جامعه بدر والشروق الرئيسي

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    7,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقق للبيع شمال المدينه بجوار هايبر الياسمين و LRT

    El Nasr for Real Estate logo image

    Badr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    8,437 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه بحرى على حديقه الحى المتميز

    Golden House For Realestate logo image

    Badr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    6,296 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقق للبيع بشمال المدينه بجوار محطقه المترو وجامعه

    El Nasr for Real Estate logo image

    Badr City, Cairo

    3

    3

    185 sqm

    6,216 EGP/sqm