Large Apartments For Sale in Al Haram, page 2

136 properties
  • 7

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة 180م تشطب سوبر لوكس المريوطه هرم الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Mariouteya Corridor, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    14,444 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة 150 على الرئيسي بالعفش سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقة 170م دور ثالث الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    Premium

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    15,588 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة 165م الترا سوبر لوكس اول بلكونة كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    11,818 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 140م الترا سوبر لوكس دور سابع بسعر تحفه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة 250م تشطيب سوبر لوكس على اللبينى الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    250 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة 150م شارع العريش بالهرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    17,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة 160م الترا سوبر لوكس دور عاشر كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة مساحتها 180متر تشطيب سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,750,000 EGP

    برج اليمني

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    10,294 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 165م دور رابع بكمبوند باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    8,787 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة 130م الترا سوبر لوكس دور ثالث كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    130 sqm

    9,230 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 140م الترا سوبر لوكس دور سابع بسعر تحفه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة 150م دور خامس ثالث نمره من المر يوطيه هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    150 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة 170م دور 6 ناصية على شارع اللبينى هرم الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة 170م نصف تشطيب كاملة المرافق بالمريوطيه هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Mariouteya Corridor, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقة 160 م قريبه من الرئيسي اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    11,875 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة 200 متر عز الدين عمر دور عاشر مرخصة ومسجلة

    الرضوان العقاريه logo image

    Tersa Bridge, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة مساحتها 150متر دور سابع ناصية تشطيب سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    11,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,800,000 EGP

    لاكازا

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    12,857 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 195م دور 12 معزول عدادات الكهرباء والمياه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    195 sqm

    7,692 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة 190م دور 8 ثلاثة ارباع تشطيب كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    3

    190 sqm

    13,157 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقة 150م على الرئيسي كاملة المرافق سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    16,969 EGP/sqm