Cheap properties for sale in Zahraa El Maadi, page 24

1,158 properties
  • 18

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقه استلام فورى فى دجله فيو سعر المتر كاش 20 الف

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    4

    3

    195 sqm

    20,512 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقه استلام فورى117م ريحانه افينيو فى زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    22,649 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,100,000 EGP

    78m² studio apartment with garage for sale/resale

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    26,923 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,000,000 EGP

    3-bedroom apartment for sale opposite Wadi Degla C

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    26,315 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقه ريسيل في ريحانه افينو فيو خارجي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    26,315 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,000,000 EGP

    245 متر علي شارع الزهراء الرئيسي بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    Rayhana Residence, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    245 sqm

    16,326 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,200,000 EGP

    Wadi deglaaa

    One Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    155 sqm

    20,645 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,426,110 EGP

    استلم فوري شقة غرفتين امام نادي وادي دجلة

    One Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    37,830 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Apartment for sale in tijan (UNDER MARKET PRICE)

    Smart Assets Real Estate logo image

    Tijan, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    205 sqm

    24,390 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,950,740 EGP

    افضل فرصة للسكن و الاستثمار 78 متر امام وادي دجلة

    One Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    37,830 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,900,000 EGP

    Distinctive apartment with swimming pool view

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقه 117م بالجراج استلام فورى بكمبوند ريحانه افنيو

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    22,649 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,100,000 EGP

    استوديو بكمبوند ريحانه افينيو استلام فورى بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    studio

    1

    78 sqm

    26,923 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,850,000 EGP

    Apartment for sale on Maadi Ring Road, opposite th

    MRG Real Estate logo image

    Crystal Plaza, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    25,666 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,800,000 EGP

    شقتك في كريستال على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    Crystal Plaza, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    25,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقه 117م بجراج على لاند سكيب فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    23,076 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقه 200م فندقيه امام كارفورى المعادى استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,512 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة ريسيل في زهرراء المعاادي كمبوند رريحانة افينيو

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    152 sqm

    26,315 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,700,000 EGP

    شقتك متشطبة على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    210 sqm

    22,380 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,900,000 EGP

    شقة 195م في دجله فيو علي حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Semi Finished Apartment for Sale Sector 10

    Chances Real Estate logo image

    10th Sector, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    27,027 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,600,000 EGP

    Apartment for Sale Upper Merag Zahraa Maadi Area

    Chances Real Estate logo image

    Al Arqam Ibn Abi Al Arqam St., El Mearag City, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    1

    150 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,800,000 EGP

    Apartment 117m red brick with open view

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    23,931 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقه 152م 3 غرف فى ريحانه وجهه بجوار نادى وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    26,315 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    4,700,000 EGP

    شقه 210م متشطبه فى دجله فيو اول مدخل الهضبه الوسطى

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    210 sqm

    22,380 EGP/sqm