Cheap 3 Bedroom Apartments for sale in Gate 5 - Ahmose, page 3

80 properties
  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Gate 2 - Ahmose - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    2,475,000 EGP

    للبيع بالتقسيط المريح شقه ١٦٥م واجهه نص تشطيب

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    15,000 EGP/sqm

    1

    Apartment

    2,100,000 EGP

    للبيع شقه ١٤٥م واجهه بحري ٣ قطع ع الشارع بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    14,482 EGP/sqm

    1

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقه ١٥٠م واجهه بحري بجوار النادي بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,880,000 EGP

    شقه سوبر لوكس 125م للبيع 3غرف اول سكن بوابه احمس

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    15,040 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    استلم 150م بحرى دور تالت بمقدم800,000 على 40 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,175,000 EGP

    شقه للبيع بقسط في حدايق الاهرام البوابة التانيه..

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    14,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,392,000 EGP

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من المول ونادي..

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    14,496 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,790,000 EGP

    شقه واجهه ناصيه في حدايق الاهرام للبيع قريبه المول

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    15,500 EGP/sqm

    1

    Apartment

    2,250,000 EGP

    للبيع شقه ١٥٠م واجهه بحري قسط علي ٤٠ شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

    1

    Apartment

    2,100,000 EGP

    للبيع بحدائق الأهرام شقه ١٤٥م ٣ قطع ع الشارع قسط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,250,000 EGP

    فرصه عقاريه مميزه شقه ١٥٠م واجهه بحري بالقسط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع في حدائق الاهرام البوابة الثانية واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    17,812 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,775,000 EGP

    فرصة لامتلاك شقه185م واجهة بقسط يصل لـ 40 شهر

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,400,000 EGP

    أرضى بحديقة 200 م على سور نادى حدائق الاهرام

    AL Jasmine logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    200 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,690,000 EGP

    شقة مميزة جدا 140 متر تحميل قديم واجهة وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    19,214 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,500,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط منطقه ح

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    17,857 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه 140 متر واجهة وسط بحدائق الاهرام الدور التاني

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    17,857 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,400,000 EGP

    استلم 160م دور تالت مقدم 950,000 وقسط على 40 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,700,000 EGP

    125م دور تالت بمقدم 650,000 بتسهيلات حتى 42 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    13,600 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,687,500 EGP

    شقه تطل علي فيلا في حدايق الاهرام جانب المول ونادي

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    13,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,550,000 EGP

    شقه ٢٣٥م محارة وحلوق اقل سعر للمتر واجهه منطقة ك

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    235 sqm

    10,851 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,400,000 EGP

    finished apartment 171 m for sale Hadayek Haram

    Abrag Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    171 sqm

    19,883 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,150,000 EGP

    فرصة لا تعوض _ شقة فاخرة للبيع بحدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    150م واجه بحرى دور تالت مقدم 800,000 تقسيط 42 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,450,000 EGP

    فرصة بسعر زمان 125م دور تالت 1,450,000 قرب الجيش

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    11,600 EGP/sqm