Apartments For Sale in Swan Lake Under 3 Millions EGP, page 2

13,921 properties
  • 4

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 120م كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 120م ببلكونة جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • Hava

    Launch price:

    1,121,337 EGP

    Payment Plan: 3
    Developed by
    qurtuba developments
    Cairo,New Capital City,R8

    1 - 3 Beds

  • 25

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه استلام فورى وجهه بالجراج استلام فورى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه122م فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,491 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه 144م على الجامعه الصينيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    144 sqm

    18,055 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    22,471 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    1,300,000 EGP

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    Katameya Gate, El Katameya Compounds, El Katameya, New Cairo City, Cairo

    1

    1

    63 sqm

    20,634 EGP/sqm

  • Neom

    Launch price:

    1,183,350 EGP

    2 Payment Plans
    Developed by
    Pavilion
    North Coast,Markaz Al Hamam,Neom

    1 - 3 Beds

  • 18

    Apartment

    1,250,000 EGP

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    87 sqm

    14,367 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه واجهه 110م بالجراج استلام فوري في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,800,000 EGP

    للبيع شقة 185م واجهة تشطيب شخصي

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,135 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    للبيع شقة 185م واجهة ورق قانوني سليم

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,135 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,800,000 EGP

    للبيع 185م تحميل قديم واجهة فيها العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,135 EGP/sqm

  • Elite Garden

    Launch price:

    1,237,500 EGP

    Payment Plan: 16
    Developed by
    Raya
    Giza,6 October City

    2 - 4 Beds

  • 5

    Apartment

    2,800,000 EGP

    للبيع شقة 185م واجهة تاني عمارة من شارع الجيش

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,135 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقة للبيع 55 م سبورتنج (تاني نمره بحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    Sporting, Hay Sharq, Alexandria

    2

    1

    55 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    106m finished apt with ACs, DP and 10 years plan.

    property hills Elite logo image

    Zed East, 5th Settlement Compounds, The 5th Settlement, New Cairo City, Cairo

    2

    2

    106 sqm

    18,867 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    للبيع شقة 153ك واجهة جنب الخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    153 sqm

    16,993 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,600,000 EGP

    للبيع شقة 153م واجهة تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    153 sqm

    16,993 EGP/sqm

  • Mavi Village

    Launch price:

    1,250,000 EGP

    3 Payment Plans
    North Coast,Al Alamein,New Alamein City

    Studio, 1 - 3 Beds

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    للبيع شقة 153م واجهة جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    153 sqm

    16,993 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,600,000 EGP

    للبيع شقة بحدائق الاهرام كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    153 sqm

    16,993 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,000,000 EGP

    Apartment 1 BR With DP 150K Installment 9 Years

    Towers Map logo image

    Solay, 5th Settlement Compounds, The 5th Settlement, New Cairo City, Cairo

    1

    1

    48 sqm

    62,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,000,000 EGP

    ِApartment for sale in Owest up to 9 years

    Inn Properties logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    154 sqm

    12,987 EGP/sqm

  • Sarayat El Katameya

    Launch price:

    1,343,000 EGP

    Payment Plan: 30
    Developed by
    El Mansour Developments
    Giza,Sheikh Zayed City

    3 Beds