Apartments For Sale In Badr City From Owner, page 2

30 properties
  • 10

    Apartment

    1,702,000 EGP

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم واطول فترة سداد 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    165 sqm

    10,315 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,809,000 EGP

    شقة للبيع بحديقة في الحي المتميز بدر مساحة 175م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    10,337 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,654,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بمدينة بدر مساجة 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    10,670 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه بدر الحي المتميز باقل مقدم 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    11,481 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقه 115 متر سكن مصر مدينه بدر

    Golden House For Realestate logo image

    Badr City, Cairo

    3

    1

    115 sqm

    10,000 EGP/sqm

1