130 sqm Apartments for sale in Hadayek El Ahram, page 12

333 properties
  • 6

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه مميزه 122م بجوار النادي بحريه بدون غرف ع مناور

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    122 sqm

    13,934 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,380,000 EGP

    فرصه شقه ١٢٥م بحري فيو مميز بجوار شارع الجيش

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    11,040 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 4 - Mena - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,150,000 EGP

    للبيع شقه ١١٦م بسعر مميز بجوار البوابه الرابعه

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    116 sqm

    9,913 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,344,000 EGP

    فرصة للشباب ٩٦م بموقع مميز باقل مقدم واطول تسهيلات

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,365,000 EGP

    شقه مميزه بحدائق الاهرام 116متر 3غرف بسعر مميز جدا

    تنميه لاداره المشروعات العقاريه logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    116 sqm

    11,767 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,650,000 EGP

    بسعر لقطه شـقة ١٢٥م متــر جانبـىة مصالحه نموزج 10

    تنميه لاداره المشروعات العقاريه logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    13,200 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,344,000 EGP

    فرصه للشباب باميز مواقع حدائق الاهرام ٩٦م تقسيم

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,470,000 EGP

    افضل تقسيم لوحده 105م بجوارمحطه المترو الجديده

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,150,000 EGP

    فرصه بجوار البوابه شقه ١١٦م بأقل سعر في السوق

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    116 sqm

    9,913 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,150,000 EGP

    فرصة لا تعوض _ شقة فاخرة للبيع بحدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,050,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 120م بحرية تشطيب فاخر جدا

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,532,000 EGP

    بحدائق الاهرام من المالك مباشرة بالبوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    114 sqm

    13,438 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,830,000 EGP

    شقة ارضى بحديقة جانبى بجوار البوابة تشطيب فندقى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    110 sqm

    16,636 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 100 متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,580,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام جانبيه بالبوابة الرابعه

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,800 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,050,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 120م بحرية تشطيب فاخر جدا

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,580,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام جانبيه بالبوابة الرابعه م

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,800 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 115م ارضي بحديقة بجوار المالكي بوابة اولي ح

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    115 sqm

    13,043 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 4 - Mena - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة 100م علي شارع رئيسي بالبوابة الرابعه منطقه ل

    Mini Home. logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,450,000 EGP

    فرصة بسعر زمان 125م دور تالت 1,450,000 قرب الجيش

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    11,600 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,600,000 EGP

    فرصة لبيع جانبيه شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,800,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه 120م ارضي حديقة حرف ال

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,550,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه 100متر البوابه ثانية

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    15,500 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,100,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 130م البوابه التالته حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,153 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,525,000 EGP

    شقة 114متر مكونة من 3 غرفة نوم كبار و2 حمام

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    114 sqm

    13,377 EGP/sqm