120 sqm Apartments for Sale in Al Daqahlya | Property Finder Egypt

26 properties
  • 6

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة سكنية فى كمبوند اول مطل بحر بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    114 sqm

    40,350 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,355,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع قناة السويس الرئيسي

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    118 sqm

    53,855 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجيش بالمنصورة

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,500,000 EGP

    كمبوند اول مطل البحر في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    117 sqm

    38,461 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    2,760,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم مدينة مبارك بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    115 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • The Pearl

    Launch price:

    Coming soon

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Safwa Urban Development
    Al Daqahlya,New Mansoura,The Pearl New Mansoura

    1 - 3 Beds

  • 26

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    110 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجمهورية بالمنصورة

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    31,818 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع 100 م تقسيم خطاب

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    4,500,000 EGP

    اقل سعر وحدة فى كومبوند سكنى بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    114 sqm

    39,473 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,800,000 EGP

    منزل للبيع في الحسنية في المنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    1

    92 sqm

    41,304 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    5,500,000 EGP

    منزل للبيع 120 متر بشارع العراقى الرئيسى فى طلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    120 sqm

    45,833 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجمهورية بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    31,818 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,702,425 EGP

    فى قلب المنصوره الجديده في اميز كمباوند على البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    103 sqm

    35,945 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    4,988,900 EGP

    امتلك وحدتك داخل كمبوند سكني اول مطل بحر في المصن

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    120 sqm

    41,574 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    5,400,000 EGP

    طرح أول برج بالمنصوره الجديده على البحر مباشرة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    120 sqm

    45,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    4,928,061 EGP

    شقة مميزة 112م بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    112 sqm

    44,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,415,000 EGP

    شقه للبيع فى الزعفران مع حي الجامعه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    115 sqm

    21,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,470,000 EGP

    بتفكر تسكن في المنصوره الجديده الفرصة ليك

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    103 sqm

    33,689 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,255,000 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره خطاب - احمد ماهر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Taqseem Al khatab, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    110 sqm

    20,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,090,000 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره خطاب - احمد ماهر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Taqseem Al khatab, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    110 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Ahmed Maher St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,890,000 EGP

    شقه 105م للبيع في افضل مواقع تقسيم خطاب بسعرتجاري

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    105 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,886,000 EGP

    شقة بخصم 10 % على البحر في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    2

    119 sqm

    32,655 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Koliet Al Adaab St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقه 100م للبيع جانبي شارع النخله تشطيب سوبر لوكس

    Koliet Al Adaab St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    100 sqm

    14,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقه تمليك 96م فيه شارع الدراسات الرئيسي

    Al-Derasat St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    96 sqm

    13,541 EGP/sqm

2