145 sqm Apartments for Sale in Nasr City, page 49

2,020 properties
  • 12

    Apartment

    7,500,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند جو هليوبوليس فيو شارع النزهة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Go Heliopolis, Masaken Al Mohandesin, Nasr City, Cairo

    3

    3

    125 sqm

    60,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,950,000 EGP

    97 sqm 2-Bedroom Apartment for Sale – Nasr City

    Capital East, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    97 sqm

    20,103 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو65م استلام فوري فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,980,750 EGP

    Apartment for sale in Gardenia City On Suez Road

    Al Maz Real Estate logo image

    Gardenia City Compound Nasr City, Zahraa Madinat Nasr, Nasr City, Cairo

    3

    1

    120 sqm

    41,506 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه 96م داخلى بالجراج استلام فورى ع الطوب الاحمر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    18,229 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    950,000 EGP

    استوديو استلام فورى مطلوب 950 الف كاش متبقى300 الف

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه 3 غرف و 3حمام استلام فورى فى لاندمارك نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    144 sqm

    18,055 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه اول نمره من الوجهه فى دجله لاندمارك استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    17,037 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,050,000 EGP

    شقه 128م وجهه استلام سنه فيو مفتوح فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    128 sqm

    16,015 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه 103 متر في لوكيشن مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    103 sqm

    16,504 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقه 79متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    20,886 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقه 110م تكملت اقساط استلام سنه فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    110 sqm

    16,818 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه استلام فورى فى لاند مارك على حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    103 sqm

    16,504 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقه 117 في لوكيشين مميز في مدينه نصر تشطيب كامل

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    24,358 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,200,000 EGP

    قرب السراج مول شقه سوبر لوكس تصلح سكني او اداري \\

    Art colorr logo image

    Zakaria Othman St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    120 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,600,000 EGP

    عمارات العبور شقه للبيع بسعر مخفض \\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Al Nasr Road, El Estad, Nasr City, Cairo

    2

    2

    140 sqm

    25,714 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو استلام فورى مميز بالجراج فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,600,000 EGP

    شقه3غرف تشطيب سوبرلوكس بالطبخ فيو مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    27,067 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقه 79 متر بسعر لقطه لا يقارن اقل من مص سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    19,620 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه122م3غرف فيو حمام السباحه في كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,491 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه79م غرفتين استلام فوري بالجراج في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    25,316 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه فورى 103م غرفتين على لاندسكيب فى لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    103 sqm

    16,504 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو55م غرفه حمام مطبخ استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه 55 متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm