135 sqm Apartments for Sale in Al Daqahlya

58 properties
  • 8

    Apartment

    6,200,000 EGP

    الان بالمنصورة الجديدة في كمبوند متكامل الخدمات

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    130 sqm

    47,692 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة سكنية فى كمبوند اول مطل بحر بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    114 sqm

    40,350 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,355,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع قناة السويس الرئيسي

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    118 sqm

    53,855 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجيش بالمنصورة

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • The Pearl

    Launch price:

    Coming soon

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Safwa Urban Development
    Al Daqahlya,New Mansoura,The Pearl New Mansoura

    1 - 3 Beds

  • 4

    Apartment

    3,375,000 EGP

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بالجلاء الرئيسي بالمنصورة

    Al Gala'a Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Abdel Salam Aref Street - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    2,950,000 EGP

    شقه ١٣٠م للبيع عبد السلام عارف العمومي بسعر تجاري

    Abdel Salam Aref Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    130 sqm

    22,692 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,227,500 EGP

    مشروع جميله بلازا من دعدور جروب

    Daadour Group logo image

    Gadeela Area, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    135 sqm

    16,500 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,500,000 EGP

    كمبوند اول مطل البحر في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    117 sqm

    38,461 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة 135 متر للبيع بمدينة مبارك أمام جامعة الأزهر

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    135 sqm

    21,481 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    2,760,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم مدينة مبارك بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    115 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    110 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    23,703 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,497,500 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع المعاهدة الرئيسي

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم الزعفران

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجمهورية بالمنصورة

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    31,818 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع 100 م تقسيم خطاب

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,400,000 EGP

    ولأول مرة أبراج سكنية تنزل مباشرة على البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    2

    125 sqm

    43,200 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    4,500,000 EGP

    اقل سعر وحدة فى كومبوند سكنى بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    114 sqm

    39,473 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,800,000 EGP

    منزل للبيع في الحسنية في المنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    1

    92 sqm

    41,304 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    5,500,000 EGP

    منزل للبيع 120 متر بشارع العراقى الرئيسى فى طلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    120 sqm

    45,833 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجمهورية بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    31,818 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,702,425 EGP

    فى قلب المنصوره الجديده في اميز كمباوند على البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    103 sqm

    35,945 EGP/sqm