Furnished Commercial Shops for sale in Giza, page 4

93 properties
  • 11

    Shop

    5,000,000 EGP

    لو عايز تستثمر .. اشنري محل متأجر - رحاب مول

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    57 sqm

    87,719 EGP/sqm

  • 8

    Shop

    4,700,000 EGP

    محل دورين مؤجر على شارع ترسا الرئيسى للبيع

    Tersa, El Haram, Hay El Haram, Giza

    1

    95 sqm

    49,473 EGP/sqm

  • 25

    Shop

    8,200,000 EGP

    محل للبيع بالدقى بشارع مصدق الرئيسى لجميع الاغراض

    دار الفرا logo image

    Mosadak St., Dokki, Giza

    2

    200 sqm

    41,000 EGP/sqm

  • 23

    Shop

    4,500,000 EGP

    فرصة ثمينة - محل تجاري - فاملي مول- مدينة 6أكتوبر

    Mohamed Gaber logo image

    Al Mehwar Al Markazi, 1st District, 6 October City, Giza

    4

    38 sqm

    118,421 EGP/sqm

  • 9

    Shop

    7,000,000 EGP

    فرصة مش هاتتكرر ... اشتري محل متأجر

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    57 sqm

    122,807 EGP/sqm

  • 11

    Shop

    5,000,000 EGP

    لأول مرة في أكتوبر..عايز تستثمر .. اشتري محل متأجر

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    1

    57 sqm

    87,719 EGP/sqm

  • 3

    Shop

    7,500,000 EGP

    محل تجارى للبيع على المحور المركزى مباشره 6 اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    6 October City, Giza

    1

    220 sqm

    34,090 EGP/sqm

  • 12

    Shop

    5,000,000 EGP

    عايز تستثمر .. اشتري محل متأجر

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    57 sqm

    87,719 EGP/sqm

  • 7

    Shop

    4,199,000 EGP

    في شارع رئيسى 80م في العجوزة بواجهة كبيرة محل للبي

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    Dr Mohammed Shahin St., Al Agouza, Giza

    1

    80 sqm

    52,487 EGP/sqm

  • Shop - Studio - 1 Bathroom for sale in Shooting Club Street - Dokki - Giza
    1

    Shop

    8,400,000 EGP

    محل للبيع 200 متر شارع ابو بكر من شارع نادي الصيد

    عقارات حماد logo image

    Shooting Club Street, Dokki, Giza

    1

    200 sqm

    42,000 EGP/sqm

    1

    Shop

    5,750,000 EGP

    محل للبيع 140 متر شارع ابو بكر من شارع نادي الصيد

    عقارات حماد logo image

    Shooting Club Street, Dokki, Giza

    1

    140 sqm

    41,071 EGP/sqm

  • 10

    Shop

    8,000,000 EGP

    اشتري محل متأجر ... واستلم الإيجار من أول شهر

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    1

    65 sqm

    123,076 EGP/sqm

  • 26

    Shop

    4,500,000 EGP

    محل للبيع برايم لوكيشن بجولدن سكوير ع ش الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Haram St., Mashal, El Haram, Hay El Haram, Giza

    1

    80 sqm

    56,250 EGP/sqm

  • 11

    Shop

    15,000,000 EGP

    Shop | For rent | In Dokki

    ERA Real Estate Egypt logo image

    Amin Al Rafaey St., Dokki, Giza

    3

    560 sqm

    26,785 EGP/sqm

  • 4

    Shop

    1,000,000 EGP

    بحدائق الاهرام محل للبيع 77م بسعر لقطة

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    1

    77 sqm

    12,987 EGP/sqm

  • 2

    Shop

    2,112,000 EGP

    مـحل 33 مـتـر دور ارضي حدايق اكتوبر

    sherwoods property logo image

    Town Mall, Hadayek October, 6 October City, Giza

    1

    33 sqm

    64,000 EGP/sqm

  • 3

    Shop

    18,000,000 EGP

    برايم لوكيشن شارع رئيسى 50م هاى لوكس واجهة 8م نادر

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    Syria St., Mohandessin, Giza

    1

    50 sqm

    360,000 EGP/sqm

  • 18

    Shop

    10,500,000 EGP

    للبيع محل بسعر أقل من السوق - فرصة استثمارية لقطة

    Beverly Hills Road, 17th District, Sheikh Zayed City, Giza

    1

    95 sqm

    110,526 EGP/sqm