Studio Apartments for sale in Al Nasr St.

1 property
  • 7

    Apartment

    2,808,000 EGP

    A new Home A new Story, starts with a new home!

    Premium

    Aka Group Real estate logo image

    Al Nasr St., Hurghada, Red Sea

    studio

    1

    52 sqm

    54,000 EGP/sqm