4 bedroom Apartments for sale in Qalyubia

36 properties
  • Apartment - 4 Bedrooms - 3 Bathrooms for sale in 7th District - Obour City - Qalyubia
    1

    Apartment

    5,800,000 EGP

    دوبلكس متوضب غلي المفتاح

    7th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,400,000 EGP

    شقه ف اكبر كمبوند ف العبور

    New Obour City, Qalyubia

    4

    3

    165 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,349,000 EGP

    استثمر فلوسك

    New Obour City, Qalyubia

    4

    3

    146 sqm

    22,938 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,300,000 EGP

    شقه 195 متر بكومباوند جردينيا2 فيو مميز بلاندسكيب

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    195 sqm

    22,051 EGP/sqm

    1

    Apartment

    5,800,000 EGP

    فيلا علي المفناح ف كمبوند وفلا الحي السابع

    7th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • Glory Gardens

    Launch price:

    2,200,000 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Eagles Developments
    Qalyubia,New Obour City

    4 Beds

  • 6

    Apartment

    6,180,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اجسن كمبوند ف العبور بمقدم صغير

    Obour City, Qalyubia

    4

    3

    224 sqm

    27,589 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    11,000,000 EGP

    شقه ع مساحه الدور كله ارضي بجاردن بمدخل خاص 400متر

    الطيار العقارية logo image

    Doctor Samira Moussa St., 5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    400 sqm

    27,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,200,000 EGP

    بين الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    205 sqm

    20,487 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    7,520,000 EGP

    امتلك وحدتك بكمبوند مبني في العبور بخصم الكاش

    The Icon Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    4

    6

    370 sqm

    20,324 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    7,500,000 EGP

    شقة ارضي305م بحديقة خاصة550م استلام فوري جولف سيتي

    Al Mushir Abu Ghazaleh St., Golf City, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    305 sqm

    24,590 EGP/sqm

  • Porto El Minya

    Launch price:

    Coming soon

    Payment Plan: 6
    Developed by
    Amer Group company
    Qalyubia,Al Khankah,El Kalag,Al Minya Road,Porto El Minya

    4 Beds

  • 8

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقه للبيع 230 م فرصه ممتازه بالتقسيط بالحي السابع

    الطيار العقارية logo image

    Obour City, Qalyubia

    4

    2

    230 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة مساحة 202م

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    4

    3

    202 sqm

    20,297 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    الوحيده 4 غرف بانوراما بحري بفيلات السابع 215م

    Location Real estate' logo image

    7th District, Obour City, Qalyubia

    4

    2

    210 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    6,350,000 EGP

    شقه 240م بفيلات السادس الترا لوكس بفيلا اول سكن

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    240 sqm

    26,458 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقه 275م الترا لوكس بفيلات السادس 4 غرف

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    275 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,000,000 EGP

    اسكن علي الفيو 250م بفيلات الخامس علي حديقه

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    250 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,000,000 EGP

    امتلك المساحه بفيلا روعه بالحي السادس 240م

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    240 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,000,000 EGP

    الوحيده 4 غرف بفيلات السادس 240م بجراج ومصعد

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    240 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,350,000 EGP

    اجمل شقة 240م حي فيلات بحري موقع مميز اللترا لوكس.

    الطيار العقارية logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    240 sqm

    26,458 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,000,000 EGP

    امتلك المساحه شقه بفيلا 250م باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    2

    250 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,000,000 EGP

    Apartment for sale with apool view in Waad AlObour

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    Obour City, Qalyubia

    4

    3

    206 sqm

    19,417 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,773,000 EGP

    شقة 201م في Flow Park – الحي الثالث(العبور القديمة

    Emak Realestate logo image

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    201 sqm

    23,746 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,950,000 EGP

    دوبلكس 230 متر ( ارضى + اول ) استلام فورى

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,521 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,950,000 EGP

    دوبلكس 230 متر ( ارضى + اول ) بأرقى موقع بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,521 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,950,000 EGP

    دوبلكس 185 متر ( ارضى + اول ) تسليم فورى

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

2