2 bedroom Properties for sale in New Obour City

125 properties
  • 6

    Apartment

    2,581,000 EGP

    شقه ف كمبوند تحفه ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    110 sqm

    23,463 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,717,000 EGP

    ارخص يونت ارضي بجاردن فيو لاند سكيب كومباوند مريسا

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    24,700 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بدون مقدم شقة للبيع الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    فرصة نادرة في أقوى لوكيشن بالعبور شقة للبيع

    The Icon Real Estate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    عقارات للبيع في العبور | الجولدن سكوير بدون مقدم

    The Icon Real Estate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • NOA Residence

    Launch price:

    3,325,000 EGP

    Payment Plan: 7
    Qalyubia,New Obour City

    Studio, 2 - 5 Beds

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | متر في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    لفترة محدودة تملك وحدتك الان بدون مقدم

    The Icon Real Estate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | متر في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    بدون مقدم وافضل سعر احجز وحدتك بافضل موقع بالعبور!

    The Icon Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    118 sqm

    19,491 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    بدون مقدم احجز وحدتك في أميز موقع بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    118 sqm

    19,491 EGP/sqm

  • Viale Residence

    Launch price:

    1,380,000 EGP

    Payment Plan: 5
    Qalyubia,New Obour City

    1 - 3 Beds

  • 8

    Apartment

    1,950,000 EGP

    احجز مكانك الآن في أميز لوكيشن بافضل سعر في العبور

    The Icon Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,460,000 EGP

    شقتك ارضي بجاردن في كمباوند متكامل بسعرمميز خصم10%

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    95 sqm

    25,894 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,581,920 EGP

    شقة للبيع بكمبوند جزيل بالعبور الجديدة مساحة 110 م

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    110 sqm

    23,472 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,460,000 EGP

    5% Discount on a Garden Apartment

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    95 sqm

    25,894 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,930,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند سكني متكامل

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    109 sqm

    26,880 EGP/sqm

  • Citalia

    Launch price:

    7,389,000 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Valero developments
    Qalyubia,New Obour City,Citalia

    2 - 3 Beds

  • 6

    Apartment

    3,322,000 EGP

    استثمر فلوسك ف احسن كمبوند

    New Obour City, Qalyubia

    2

    3

    122 sqm

    27,229 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,876,750 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70 مباشر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    115 sqm

    25,015 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,508,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    New Obour City, Qalyubia

    2

    3

    106 sqm

    23,660 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,781,000 EGP

    شقة للبيع في مدينة العبور استلام فورى اطول

    Family Home Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    103 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in New Obour City - Qalyubia
    1

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | متر في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • Okardia Residence

    Launch price:

    6,500,000 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Four You Development
    Qalyubia,New Obour City,Okardia

    2 - 3 Beds

  • 6

    Apartment

    2,769,200 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع ال70

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    130 sqm

    21,301 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,120,000 EGP

    شقه دور تاني متكرر 110 متر بكمبوند ستاليا

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    28,363 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,997,000 EGP

    شقة للبيع فى مدينة العبور استلام فورى اطول سداد

    Family Home Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    111 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,120,000 EGP

    شقه 110 متر دور تاني متكرر والClub House مجانا

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    28,363 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,589,020 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70مباشرة

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    117 sqm

    22,128 EGP/sqm

Image for  in New Obour City
Community Insights
New Obour City

View historical prices, reviews, comparison with other nearby communities and more ...