3 bedroom Chalets for sale in Aqua View Resort

1 property
  • 10

    Chalet

    4,100,000 EGP

    شاليه للبيع (أكوا فيو) 144 م

    RE/MAX Avalon logo image

    Aqua View Resort, Al Alamein, North Coast

    3

    2

    144 sqm

    28,472 EGP/sqm