Properties for sale in New October City

198 properties
  • 6

    Apartment

    2,930,000 EGP

    شقتك 350 الف مقدم وتقسيط حتي 7 سنوت

    MADAEN GROUP logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    3

    154 sqm

    19,025 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,200,000 EGP

    للبيع شقه كمبوند علي طريق الواحات مباشره

    Assec Properties logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    1

    1

    60 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,564,000 EGP

    157m Apartment in Prime October Location

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    3

    157 sqm

    29,070 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,088,000 EGP

    OwnanapartmentinFIORiCompounddirectlyonthheMiddle

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    3

    146 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,200,000 EGP

    امتلك وحده علي الواحات مباشر بقسط 7500 شهري

    Premium

    Assec Properties logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    1

    1

    60 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • Etlala

    Launch price:

    700,000 EGP

    2 Payment Plans
    Developed by
    Pledge Development
    Giza,6 October City,New October City

    1 - 3 Beds

  • 9

    Land

    4,000,000 EGP

    قطعة أرض مميزة 450م للبيع موقع مميز ناصية ممر

    Emtdad Real Estate logo image

    New October City compounds, New October City, 6 October City, Giza

    450 sqm

    8,888 EGP/sqm

  • 11

    Land

    5,000,000 EGP

    قطعة أرض 550م للبيع -شمال الواحة اكتوبر الجديدة

    Emtdad Real Estate logo image

550 sqm

    9,090 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه بكمبوند علي طريق الواحات مباشر تسهيلااااات

    Premium

    Assec Properties logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    2

    1

    95 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,325,000 EGP

    بأميز مواقع اكتوبر الجديدة ى بمقدم ٣٠٪‏ شقة ١٥٥ م

    Green City for real estate logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,000,000 EGP

    من المالك مباشرة للبيع اقساط ٥ سنين

    New October City, 6 October City, Giza

    3

    2

    160 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in New October City - 6 October City - Giza
    1

    Apartment

    3,570,000 EGP

    شقه للبيع 80م اكتوبر الجديده مقدم 178000 قسط 4465

    Homes Real Estate logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    2

    2

    80 sqm

    44,625 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,221,400 EGP

    Ground Floor with Garden | Great Investment

    THE VIEW logo image

3

    2

    117 sqm

    27,533 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,302,000 EGP

    Own an apartment in FIORi compound with installmen

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    2

    127 sqm

    26,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,556,000 EGP

    شقه للبيع داخل كومباوند فيوري حدايق اكتوبر

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    2

    127 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,332,000 EGP

    Own Your Apartment in FIORI Compound

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    1

    119 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 3

    Land

    6,000,000 EGP

    ارض للبيع بحري في اكتوبر قرب طريق الواحات

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    450 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,950,000 EGP

    استثمر فى افضل لوكيشن في اكتوبر الجديده بمقدم 10%

    Smart-Homes Real Estate logo image

2

    1

    80 sqm

    24,375 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,465,000 EGP

    بمقدم 10%استلم شقتك فى مشروع اب تاون اكتوبر الجديد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    2

    170 sqm

    20,382 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in New October City - 6 October City - Giza
    1

    Apartment

    1,400,000 EGP

    للصفوة شقة 800 فدان "فرش زيرو" واجهة أمامية مباش

    Premium

    Mohamed El Rouby Real Estate logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    3

    1

    90 sqm

    15,555 EGP/sqm

  • 8

    Land

    3,500,000 EGP

    ارض للبيع علي الرئيسي في اكتوبر قرب المونوريل

    Premium

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    622 sqm

    5,627 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,930,000 EGP

    بمقدم 450 الف شقتك 154م ارضي في اب تاون اكتوبر

    MADAEN GROUP logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    3

    154 sqm

    19,025 EGP/sqm

  • 3

    Land

    7,000,000 EGP

    ارض للبيع قرب ال800 فدان بموقع حيوي في اكتوبر

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    450 sqm

    15,555 EGP/sqm

  • 3

    Land

    6,500,000 EGP

    ارض للبيع في اكتوبر دبل فيس علي الرئيسي بسعر مميز

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    New October City, 6 October City, Giza

    450 sqm

    14,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,176,000 EGP

    هتحجز شقتك بمقدم 400 الف وتقسيط حتي 7 سنوات

    Premium

    MADAEN GROUP logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    3

    3

    176 sqm

    18,045 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,552,000 EGP

    بمقدم 350 الف وتقسيط حتي 7 سنوات في حي فيلات

    Premium

    MADAEN GROUP logo image

    New Uptown October, New October City, 6 October City, Giza

    4

    3

    196 sqm

    18,122 EGP/sqm