Penthouses for sale in Civ West

1 property
  • 11

    Penthouse

    1,650,000 EGP

    Penthouse finished 255m+135m roof near Hyper One.

    Civ West, Sheikh Zayed City, Giza

    4

    4

    255 sqm

    6,470 EGP/sqm