Apartments for sale in Hadayek El Ahram, page 7

767 properties
  • 5

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 145م واجهة وسط عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    14,137 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة طوب احمر 145م جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    14,137 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 145م واجهة جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    14,137 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    4,500,000 EGP

    للبيع فيلا خاصة بمدخل خاص بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    265 sqm

    16,981 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,500,000 EGP

    للبيع فيلا 265م منطقة ج تشطيب فندقي

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    265 sqm

    16,981 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,500,000 EGP

    للبيع فيلا 265م واجهة مدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    265 sqm

    16,981 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,437,500 EGP

    بسعر مميز شقه واجهه دور ثالث طوب احمر عماره حديثه

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    195 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,550,000 EGP

    شقه واجهه لقطه بسعر الطوب الاحمر تشطيب شخصي 190متر

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    190 sqm

    13,421 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه لقطه للعرسان تشطيب الترا سوبر اول سكن دور رسمي

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    16,250 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,200,000 EGP

    For sale apartment in Hadayek Al Ahram

    Vida Solutions logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    12,222 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,180,000 EGP

    بسعر مميزشقه من ارقي الشقق واميز المواقع بالحدائق

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    127 sqm

    17,165 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقه واجهه علي اعلي مستوي من التشطيباتموقع رائع

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    16,060 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقه واجهه بحريه بأرقي و اهدي المواقع فيو مفتوح

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    16,562 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,550,000 EGP

    شقه واجهه بالفرش كامله العدادات مالك اول 215 متر

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    215 sqm

    11,860 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,880,000 EGP

    شقة 163م واجهه بحرية بحدائق الاهرام منطقه ل

    Mini Home. logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    163 sqm

    17,668 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه بحريه بأحدث التشطيبات بموقع سكني رائع البوابه4

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    18,800 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    4,500,000 EGP

    دوبلكس واجهه 300م بسعر الطوب الاحمر موقع سكني مميز

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    300 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    3,000,000 EGP

    للبيع شقة 200م واجهة بحري ارضي بحديقة تقسيط3 سنوات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    2,375,500 EGP

    للبيع 150م واجهة بحري تقسيط علي 3 سنوات

    Premium

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,836 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,880,000 EGP

    شقة 115م خلفي جانبي بالبوابة الاولي (ح)

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    115 sqm

    16,347 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,030,000 EGP

    شقة 145م واجهه وسط بالبوابة الاولي خوفو (ح)

    Premium

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,830,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 160م تحميل قديم منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    17,687 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,500,000 EGP

    Apartment 192m For Sale In Hadayek Alahram Area H

    Vida Solutions logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    192 sqm

    13,020 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,210,000 EGP

    130م واجهه اول شارع من البوابة وقرب جميع الخدمات.

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,350,000 EGP

    للبيع بارقي المواقع السكنيه شقه تشطيب الترا سوبر

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    18,800 EGP/sqm