Apartments for sale in Hadayek El Ahram, page 22

768 properties
  • 9

    Apartment

    1,800,000 EGP

    امتلك واحجز شقتك بحـــدائق الاهـــــرام بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    14,400 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    840,000 EGP

    ستديو للبيع بحدائق الاهرام غرفه وصاله دور 1واجهه

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    studio

    1

    60 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,300,000 EGP

    للبيع شقة 175م واجهة بتسهلات 6 شهور

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    175 sqm

    18,857 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,530,000 EGP

    للبيع شقة 145م واجهة اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    140 sqm

    18,071 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,650,000 EGP

    للبيع شقة 136م واجهة كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    136 sqm

    19,485 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,240,000 EGP

    للبيع شقة 135م خلفي علي فيلا خاصة

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    16,592 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,470,000 EGP

    بأقل مقدم وأفضل انظمه سداد ٣٦شهر 100م استلام فوري

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    14,700 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,344,000 EGP

    للبيع شقه ٩٦م بالتقسيط علي ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,900,000 EGP

    125م الترا سوبر لوكس بالبوابه الاولي خوفو

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    125 sqm

    15,200 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة 215م تشطيب سوبر لوكس بسعر لقطة بالبوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    210 sqm

    13,809 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    3,100,000 EGP

    شقة 165م دور ثانى واجهة تشطيب فندقى بوابة رابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    18,787 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,170,000 EGP

    شقة 155متر تحميل قديم تعادل 170متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,180,000 EGP

    شقة 155متر تحميل قديم تعادل 170متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    155 sqm

    14,064 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,480,000 EGP

    بارقى المواقع شقة 100متر غرفتين كبار وريسبشن

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    14,800 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,490,000 EGP

    شقة 100متر سوبر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    14,900 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    2,980,000 EGP

    شقة 165متر بارقى المواقع تشطيب الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    18,060 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    2,980,000 EGP

    شقة للبيع 165متر الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    18,060 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    3,140,000 EGP

    شقة 180متر الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    180 sqm

    17,444 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,750,000 EGP

    للبيع 150متر واجهة وسط الترا سوبر لوكس موقع مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    18,333 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة 108متر الترا سوبر لوكس للبيع

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    15,454 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,830,000 EGP

    شقة110متر تعادل 130متر ارضى بجاردن الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    110 sqm

    16,636 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,830,000 EGP

    ارضى بجاردن 110متر الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    110 sqm

    16,636 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    2,299,999 EGP

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    17,037 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    2,300,000 EGP

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    17,037 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    2,299,999 EGP

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    17,037 EGP/sqm