3 bedroom Apartments for sale in Al Lebeny Axis

66 properties
  • 10

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقة 150م الترا سوبر لوكس اول بلكونه بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 180م كاملة المرافق خالصة مصالحة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    8,055 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة 171م دور سابع على الرئيسي باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    171 sqm

    16,959 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع الترا مودرن على شارع المجزر الرئيسى

    Golden house logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    11,470 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,050,000 EGP

    شقة للبيع الترا مودرن على شارع المجزر الرئيسى

    Golden house logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    12,058 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة 150 متر دور سادس الترا سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    10,833 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة 150م دور خامس ثالث نمره من المر يوطيه هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    150 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة 165م دور 7 سوبر لوكس بسعر تحفه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,393 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة 150 على الرئيسي بالعفش سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقة 170م دور ثالث الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    Premium

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    15,588 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة 165م الترا سوبر لوكس اول بلكونة كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    11,818 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 140م الترا سوبر لوكس دور سابع بسعر تحفه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة 150م شارع العريش بالهرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    17,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة 160م الترا سوبر لوكس دور عاشر كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة مساحتها 180متر تشطيب سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,750,000 EGP

    برج اليمني

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    10,294 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 165م دور رابع بكمبوند باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    8,787 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 140م الترا سوبر لوكس دور سابع بسعر تحفه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة 150م دور خامس ثالث نمره من المر يوطيه هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    150 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة 170م دور 6 ناصية على شارع اللبينى هرم الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقة 160 م قريبه من الرئيسي اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    11,875 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة مساحتها 150متر دور سابع ناصية تشطيب سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    11,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm