Duplexes for sale in Street 9

1 property
  • 10

    Duplex

    6,400,000 EGP

    Duplex Villa for Sale – El Mokattam

    RE/MAX 1st Choice logo image

    Street 9, Al Hadaba Al Olya, Mokattam, Cairo

    4

    3

    264 sqm

    24,242 EGP/sqm