Apartments for sale in Badr Al Deen St.

1 property
  • 19

    Apartment

    6,650,000 EGP

    شقة للبيع 240 م , سابا باشا

    Wealth Platinum logo image

    Badr Al Deen St., Saba Basha, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    240 sqm

    27,708 EGP/sqm