Apartments for sale in Street 14

2 properties
  • 10

    Apartment

    6,125,000 EGP

    مطلوب وفورا شقه فى عمارات الضباط بمصطفى كامل

    Nile House For Real Estate logo image

    Street 14, Mustafa Kamel, Hay Sharq, Alexandria

    2

    1

    104 sqm

    58,894 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,125,000 EGP

    مطلوب وفورا شقه فى عمارات الضباط بمصطفى كامل

    Nile House For Real Estate logo image

    Street 14, Mustafa Kamel, Hay Sharq, Alexandria

    3

    1

    104 sqm

    58,894 EGP/sqm