3 bedroom Duplexes for sale in Roushdy St.

1 property
  • 7

    Duplex

    11,000,000 EGP

    شقة دوبلكس للبيع – رشدي

    New Home for Realestate logo image

    Roushdy St., Roushdy, Hay Sharq, Alexandria

    3

    3

    300 sqm

    36,666 EGP/sqm