3 bedroom Apartments for sale in Hassan Allam St.

1 property
  • 15

    Apartment

    5,200,005 EGP

    شقة مرخصة للبيع 190م , ( سموحة )

    Wealth Platinum logo image

    Hassan Allam St., Smouha, Hay Sharq, Alexandria

    3

    3

    190 sqm

    27,368 EGP/sqm