Properties for sale in Al Mansoura

180 properties
  • 4

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Super deluxe apartment for sale in Al-Gamal Street

    Al Gala'a Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    140 sqm

    23,571 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,600,000 EGP

    Apartment under construction for sale - Abu ElLeil

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    17,931 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Ahmed Maher St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    6,860,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بالنصف الاول من احمد ما

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    245 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • Apartment - 4 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Kanat Al Sweis st. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السةيس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    220 sqm

    27,272 EGP/sqm

  • Apartment - 4 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Al Kholafaa El Rashedeen ( Al Teraa ) St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع الترعة الرئيسي بال

    Al Kholafaa El Rashedeen ( Al Teraa ) St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    200 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in El Zaafaran District - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران بالمنصورة

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Taqseem Samya Al Gamal - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع الجمال بالمنصورة

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    140 sqm

    23,571 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Kanat Al Sweis st. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السويس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    200 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    5,060,000 EGP

    شقة دوبلكس على الأحمر للبيع في علي الجمل بالمنصورة

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    220 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,530,000 EGP

    Apartment for sale in Ali El Gamal st, Mansoura

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,445,000 EGP

    شقة ١٧٥ م كمبوند عوض الله الجديد تقسيط ٤ سنين

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    25,400 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السويس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    200 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السةيس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    220 sqm

    27,272 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    6,860,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    245 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع على الطريق السريع

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الاديب بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    187 sqm

    24,064 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    5,400,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بسامية الجمل الرئيسي بالمنصورة

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    180 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,355,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع قناة السويس الرئيسي

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    118 sqm

    53,855 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بعبد السلام عارف

    Abdel Salam Aref Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    205 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران بالمنصورة

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    250 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,560,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع على فاصل حي الجامعة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    190 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم ابن زيد

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    8,050,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بشارع الجمهورية الرئيسي

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    3

    230 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm