Properties for sale in Al Mansoura, page 3

170 properties
  • 14

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجمهورية بالمنصورة

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    31,818 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بشارع الجلاء الرئيسي

    Al Gala'a Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    160 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,800,000 EGP

    شقه ٢٢٠م للبيع شارع النخله العمومي برج مميز جدا

    Al Nakhla Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    3

    220 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقه ١٣٦م للبيع افضل مواقع تقسيم خطاب بسعر مميز

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    136 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    4,180,000 EGP

    شقة مميزة للبيع في المنصورة - مدينة مبارك

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    190 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع 100 م تقسيم خطاب

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Ahmed Maher St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    7,440,000 EGP

    شقة ٢٤٠م أحمد ماهر رئيسي مكان مميز جداً

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    240 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    3,480,000 EGP

    شقة مميزه للبيع حي الجامعة واجهه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    3,425,000 EGP

    ارض مباني للبيع بتقسيم البر والوفا بطلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    137 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    3,496,500 EGP

    ارض مباني للبيع بشارع مسعود بطلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    190 sqm

    18,402 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    3,960,000 EGP

    ارض مباني للبيع ناحية الموقف الجديد بطلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    180 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    4,550,000 EGP

    ارض مباني للبيع بحوض ابو العز بالمنصورة المساحة :

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    175 sqm

    26,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    3,150,000 EGP

    ارض مباني للبيع بتقسيم البنا خلف مدرسة الصفوة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    175 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    3,900,000 EGP

    ارض مبانى للبيع بالبشطمير الرئيسي بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    156 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    3,825,000 EGP

    ارض مباني للبيع بمنطقة سندوب بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    225 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    2,198,000 EGP

    ارض مباني للبيع بتقسيم طرطير بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    175 sqm

    12,560 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    5,125,000 EGP

    ارض مباني للبيع بحي الاشجار بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    205 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Land

    6,120,000 EGP

    ارض مباني للبيع بتقسيم المهندسين بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    204 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,800,000 EGP

    منزل للبيع في الحسنية في المنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    1

    92 sqm

    41,304 EGP/sqm

  • 12

    Whole Building

    4,000,000 EGP

    منزل للبيع بسكة سندوب بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    104 sqm

    38,461 EGP/sqm

  • 14

    Whole Building

    4,000,000 EGP

    منزل للبيع بمدخل ميت خميس بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    1

    140 sqm

    28,571 EGP/sqm

  • 6

    Whole Building

    3,500,000 EGP

    منزل للبيع خلف جامعة السلاب بالمنصورة-

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 7

    Whole Building

    9,500,000 EGP

    منزل سوبر لوكس للبيع بعبد السلام عارف بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    155 sqm

    61,290 EGP/sqm

  • 23

    Whole Building

    13,000,000 EGP

    منزل على الطوب الاحمر بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    130 sqm

    100,000 EGP/sqm

  • 8

    Whole Building

    9,500,000 EGP

    منزل سوبر لوكس للبيع بطريق المعاهدة الرئيسي بطلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    1

    123 sqm

    77,235 EGP/sqm