3 bedroom Apartments for sale in Al Daqahlya, page 3

150 properties
  • 8

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    110 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,350,000 EGP

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    145 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    23,703 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    5,100,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع باحمد ماهر الرئيسي

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    170 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,497,500 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع المعاهدة الرئيسي

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الدى والنور بالمنصورة

    Al Hoda Wa Al Nor Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    196 sqm

    15,306 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة نصف تشطيب للبيع بتقسيم الهدى والنور بالمنصورة

    Al Hoda Wa Al Nor Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    185 sqm

    21,621 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم الزعفران

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بشارع الجلاء الرئيسي

    Al Gala'a Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    160 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقه ١٣٦م للبيع افضل مواقع تقسيم خطاب بسعر مميز

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    136 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    4,180,000 EGP

    شقة مميزة للبيع في المنصورة - مدينة مبارك

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    190 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Ahmed Maher St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    7,440,000 EGP

    شقة ٢٤٠م أحمد ماهر رئيسي مكان مميز جداً

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    240 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    3,480,000 EGP

    شقة مميزه للبيع حي الجامعة واجهه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    6,189,000 EGP

    شقتك في المرحلة الأكثر تميزًا بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    172 sqm

    35,982 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    5,500,000 EGP

    منزل للبيع 120 متر بشارع العراقى الرئيسى فى طلخا

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    120 sqm

    45,833 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,720,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع احمد ماهر بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    210 sqm

    32,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    5,250,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بسامية الجمل الرئيسي بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,100,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع باحمد ماهر الرئيسي

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    170 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    5,400,000 EGP

    طرح أول برج بالمنصوره الجديده على البحر مباشرة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    120 sqm

    45,000 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    3,258,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بميدان مشعل الرئيسي

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    181 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    3,520,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم حي الجامعة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    160 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,008,500 EGP

    اسكن في مكان قريب من كل الخدمات بمقدم 25%وقسط مريح

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    2

    189 sqm

    26,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,013,000 EGP

    للبيع شقة 131م2 فيو مباشر عالنيل 750 الف مقدم فقط

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    2

    131 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,290,000 EGP

    باعلى عائد استثماري احجز شقتك بفيو عالنيل

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    2

    165 sqm

    26,000 EGP/sqm